emisja obligacji

rentowność obligacji

Bank podejmuje decyzje

Posted by admin Czerwiec - 8 - 2014 Skomentuj

To jest chwila przełomowa. Napięcie, nerwy i stres. U kogo? Nie w przedstawicielach banku. Chodzi nam o klienta, który jedynie czka na werdykt oraz na decyzję banku. Takie napięcie jeszcze bardziej przeżywają inwestorzy, którym te pieniądze są potrzebne na dalszy rozwój firmy. Podjecie decyzji to kolejny etap w całej terminologii oraz procesie ubiegania się o kredyt. Wszystko jest już jasne. Bank po wnikliwej analizie podejmuje decyzję. Jaka?

Jeżeli jest to decyzja negatywna, to odchodzimy z banku z przysłowiowym kwitkiem. Jeżeli jest to jednak decyzja pozytywna, to jesteśmy uradowani i przechodzimy do kolejnego etapy kredytowego. Inaczej tego ująć nie możemy. Jeżeli już decyzja jest podjęta, i jest ona dla nas korzystna to mamy świadomość, że takie pieniądze zostały dla nas przydzielone. O to przecież chodzi w terminologii zawierania kredytu oraz zapomogi pieniężnej w bankach przez inwestorów i osoby prywatne. Bank podejmie decyzje albo pozytywna albo negatywną dla naszej osoby jako dla klienta banku.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.