emisja obligacji

rentowność obligacji

Brak spłaty

Posted by admin Lipiec - 22 - 2014 Skomentuj

54Nie zawsze jednak klient ochoczo spłaca kredyt. Nie ma pieniędzy na kolejna ratę lub jego budżet nie przewiduje już w takiej chwili kolejnych wydatków miesięcznych na spłatę raty kredytowej. Co w takiej chwili robi bank? Oczywiście to zależy od tego, jaka była umowa, rodzaj kredytu, kwota i tym podobne. Zabezpieczeń jest wiele, ale jedno jest pewne. Bank odzyska swoje pieniądze z należytą nawiązką. Inaczej kredyt nie byłyby udzielane .

Bank w zależności od rodzaju kredytu podejmuje dane środki oraz kroki. Zazwyczaj jest to przejście do żyranta lub wejście na konto kredytobiorcy. Jednak nie zawsze. Wszystko zależy od tego, jaka jest sytuacja lub inne tego rodzaju czynniki. Pamiętajmy jednak, że bank może nam naliczyć odsetki za brak spłaty kredytu. Wtedy oddamy jeszcze więcej, a one rosną z dnia na dzień. Niestety ale trzeba przemyśleć sprawę kredytową. Zwłaszcza, gdy nasze stałe dochody są niepewne i nie zawsze będziemy mieli na spłatę raty kredytowej, która jest w tej kwestii bezlitosna.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.