emisja obligacji

rentowność obligacji

Co zawiera?

Posted by admin Lipiec - 14 - 2014 Skomentuj

56Co takowa umowa kredytowa między klientem a bankiem może zawierać w swojej strukturze? Dobre i dopasowane pytanie do sytuacji. Musi zawierać ona dane obu stron. Dokładne dane klienta oraz dane banku. Musimy przecież wiedzieć, kto jest kredytodawca a kto jest kredytobiorcą. Drugą sprawą jest kredyt. W umowie jasno musi być określony rodzaj kredytu, tern jego spłaty, kwota pobrana przez klienta, oprocentowanie, ilość rat, wysokość rat. To jednak dotyczy jedynie samego kredytu.

Teraz umowa przechodzi do zabezpieczeń. Tam podpisujemy wszelkie aspekty dotyczące udziału oraz innych tego rodzaju przedmiotów w przypadku braku spłaty kredyty. Podpisujemy to, co może wtedy zrobić bank, gdy nie będziemy płacić rat. Często jest to żyrant lub inne zabezpieczenie. Zależy od rodzaju kredytu oraz od ilości kwoty. Wiele przedmiotów oraz faktów jest zawierane w takiej umowie kredytowej. Jednak mimo to nie każdy się temu przygląda i nie każdy to czyta. To zazwyczaj podstawowa błąd popełniany podczas takiej procedury.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.