emisja obligacji

rentowność obligacji

Debet

Posted by admin Sierpień - 2 - 2014 Skomentuj

Debet możemy także traktować jako zapomogę. Jednak trzeba mieć konto w banku oraz możemy po takowa zapomogę iść tylko do tego banku, w którym mamy dane konto. Jeżeli konto bankowe mamy w jednym banku, to logiczne jest to, że w innej placówce z pod innej instytucji bankowej nie dostaniemy debetu. To jest nieoprocentowana pomoc dla klientów banku. Wszystko jednak zależy od tego, ile czasu mamy dane konto oraz czy korzystamy z takiej usługi .

Debet jest wykorzystywany przez osoby, które nie mają środków na koncie. Jednak wtedy mamy minusowy stan. Jeżeli nie wpłacimy danych środków na konto, to bank nam o tym przypomni w bardzo dobrym stopniu. Niestety ale tak to wygląda . Debet to doskonały rodzaj zapomogi, który pomaga nam w codziennym życiu. Jednak jest on brany na małe kwoty. To jedynie nieoprocentowana pomoc dla klientów danego banku. Trzeba mieć konto w danym banku oraz być stałym klientem banku. Inaczej nie możemy liczyć na debet oraz na nieoprocentowaną zapomogę pieniężną z konta bankowego.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.