emisja obligacji

rentowność obligacji

Kredyt konsumencki

Posted by admin Sierpień - 6 - 2014 Skomentuj

Kredyt dla konsumenta. Tak to możemy tłumaczyć. Tak nam także podaje oraz pokazuje takowa terminologia. Kredyt konsumencki nie jest warunkowany na wysokie kwoty oraz wielkie fundusze, które mogą nam zawrócić w głowie. To nie wszystko. Nie ma także wielkich zabezpieczeń. Mała kwota równa się małym zabezpieczeniom. Taka jest zasada. Kredyt konsumencki jest zazwyczaj zaciągany po to, aby zaspokoić dane potrzeby oraz pragnienia społeczeństwa, które są jednak utożsamiane oraz które dotyczą w takim określeniu finansów.
Nie wszystkie marzenia mogą identyfikować się z finansami. Niestety ale w większość tak jest. Kredyt konsumencki jest bardzo popularny. Dzięki temu taka zapomoga jest najczęściej zaciągana przez prywatne osoby. Przedsiębiorcy raczej nie zajmują się takimi kredytami. Dlaczego? Bo kwoty są za małe. Za kilka tysięcy nie da się przeprowadzić inwestycji lub rozbudować całej firmy tak, aby poprawić zarobki i budżet. To tak nie działa i nie będzie nigdy działało, chociaż tego byśmy chcieli.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.