emisja obligacji

rentowność obligacji

Kredyt na założenie firmy

Posted by admin Kwiecień - 15 - 2015 Skomentuj

100pln-3-423045-mNajwiększe środki finansowe są niezbędne przy zakładaniu firm. Nie zawsze przedsiębiorcy posiadają odpowiednio dużo środki finansowe by móc samodzielnie założyć firmę bez finansowania z zewnątrz. Z tego powodu wielu przedsiębiorców decyduje się na skorzystanie z kredytu. Obecnie na rynku bankowym można skorzystać z wielu kredytów kierowanych do małych firm. Tego rodzaju kredyty dla nowych firm mogą być zaciągane na założenie nowej firmy. Ułatwieniem dla młodych przedsiębiorców są przede wszystkim nieco mniejsze wymagania stawiane przez banki.

Przy kredytach dla firm bardzo dobrym rozwiązaniem jest uzyskanie możliwości korzystania z kredytu odnawialnego, który pozwala na korzystanie ze środków finansowych w dowolnym momencie i spłatę pieniędzy na bieżąco. Kredyty odnawialne są szczególnie przydatne w nowych firmach a jednocześnie znacznie trudniej jest je uzyskać. Jednak coraz więcej banków oferuje możliwość zaciągnięcia takich kredytów już po pierwszych miesiącach od założenie przedsiębiorstwa.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.