emisja obligacji

rentowność obligacji

Kredyt społeczny

Posted by admin Sierpień - 8 - 2014 Skomentuj

51Kredyt społeczny to jeden ze specyficznych rodzajów kredytów. To także jest regulowane przez profesjonalną klasyfikację. Jednak tak na prawdę to jedyny rodzaj kredytu, który nie dotyczy banku. Pieniędzy owszem, ale nie udziela nam go bank. To jest zapomoga od społeczeństwa. Takie kredyty mogą być spłacane uśmiechem lub dobrym słowem i podziękowaniem za dane ofiary. Tak to wygląda. Społeczeństwo często pomaga osobom w potrzebie. Możemy to traktować jako kredyt od społeczeństwa.
To także jest szansa na nowe życie. Dzięki takiemu kredytowi możemy wykorzystywać wszelkie czynniki oraz aspekty pieniężne. Jednak taki kredyt nie musi dotyczyć jedynie finansów. Dzięki temu mówimy, że wszelkie dobra materialne lub inne produkty także mogą być wykorzystywane za pomocą kredytu społecznego. Inaczej tego nie możemy uregulować. Dzięki temu zauważamy, że kredyt społeczny jest charakterystyczny i nie kojarzony z bankami. To jedyny taki rodzaj. Kredyt społeczny pomaga, ale także i potrzebuje często wsparcia. Finanse nie biorą się z nieba.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.