emisja obligacji

rentowność obligacji

Kredyty dla przedsiębiorców

Posted by admin Sierpień - 20 - 2014 Skomentuj

49Sama nazwa nam może wskazać, kogo dotyczy dany kredyt oraz dana zapomoga pieniężna. Kredyty dla przedsiębiorców są raczej zaciągane na wielkie kwoty. Inaczej nie były by takie trudne do osiągnięcia. Niestety ale nie każdy otrzymuje taki kredyt. Trzeba mieć firmę oraz mieć biznesplan. Często bank także chce, aby przedstawiać wizję wykorzystania zapożyczonych pieniędzy. Inaczej nie otrzymamy kredyt.

Dla przedsiębiorcy kredyt może być ratunkiem oraz inwestycją. Jeżeli jednak nie zostaną udzielone takie kredyty, to przedsiębiorca może powiedzieć, że popełnił błąd przy wniosku o dany kredyt. Nie zawsze przecież się układa po naszej myśli. Tego nie da się zmienić. Kredyty dla przedsiębiorców muszą jednak dotyczyć wielkich kwot. Inaczej inwestycja nie będzie opłacalna ani dla banku ani dla przedsiębiorcy. Kredyty dla przedsiębiorcy to jednak jeszcze nie konkretny rodzaj kredytu. Nie możemy tego tak odbierać. Dopiero dosadnie określone rodzaje mogą tego dotyczyć oraz pokazać nam swoje charakterystyczne cechy.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.