emisja obligacji

rentowność obligacji

Promocje

Posted by admin Lipiec - 8 - 2014 Skomentuj

Banki często organizują oraz reklamują wszelkie promocje w mediach oraz środkach masowego przekazu. Nie chodzi nam o zakładanie konta bankowego i jego darmowe prowadzenie. Nie chodzi nam także o pożyczki lub inne debety. Chodzi nam o kredyty. To jest najbardziej popularnie reklamowane . Banki wiedza, że na tym się najlepiej zarabia, dlatego z tego korzystają. Często takie promocje mogą dotyczyć braku oprocentowania dla pierwszych sześciu rat spłaty lub braku raty pierwszej i ostatniej.

Często także możemy regulować kwoty raty kredytu. Takie udogodnienia także podobają się dla potencjalnego klienta. Banki prowadzą szeroką gamę chwytów marketingowych, czym utwierdzają nas w przekonaniu, że potrafią schwytać w sidła kolejnego klienta, który będzie skłonny wziąć kredyt. Na warunkach banku oczywiście . Czasami promocja to jeden wielki chwyt poniżej pasa. Musimy się temu przyjrzeć oraz to dobrze przeanalizować. Nie zawsze jest to zgodne z prawdą, a banki mogą stosować inne niedogodności.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.