emisja obligacji

rentowność obligacji

Sklep internetowy jako pomysł na biznes

Posted by admin Marzec - 7 - 2015 Skomentuj

eccommerce-concept-3-1415246-mJednym z najłatwiejszych do założenia biznesów jest sklep internetowy. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w Polsce nadal nie działa duża liczba sklepów w wielu branżach. W Polsce rynek internetowy dopiero się rozwija i nadal nie jest tak rozwinięty jak w wielu krajach europejskich czy w krajach zachodnich. W USA na rynku książek już pięćdziesiąt procent zakupów realizowanych jest wyłącznie przez Internet. Pokazuje to możliwości rozwoju poszczególnych rynków związanych ze sprzedażą produktów.

Bardzo ważne jest w przypadku decydowaniu się na założenie sklepu internetowego jest zdecydowanie się, czy założyć sklep z wykorzystaniem własnej strony internetowej, czy też skorzystać ze specjalnych portali sprzedażowych pozwalających na założenie sklepu za ich pośrednictwem. Własna strona internetowa ze sklepem wymaga znacznie większych środków finansowych, które trzeba zainwestować w działania marketingowe. Jednocześnie większe pieniądze trzeba przeznaczyć na zabezpieczenie zarówno strony internetowej jak też transakcji realizowanych za pośrednictwem sklepu internetowego.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.