emisja obligacji

rentowność obligacji

Stopniowe zyski z inwestycji

Posted by admin Listopad - 6 - 2012 Możliwość komentowania Stopniowe zyski z inwestycji została wyłączona

Inwestowanie nie jest działalnością, która udaje się wszystkim. Dużego zysku nie da się wygenerować od razu, chociaż marketingowe sztuczki wielu brokerów właśnie coś takiego sugerują. Przez to, że ludzie dają się nabrać na ogromne bogactwo może rozkwitać de facto nowoczesny rynek kapitałowy. W artykule otrzymasz przepis na rozpoczęcie swojej przygody z rynkiem kapitałowym, giełdą, oraz ogólnie akcjami w taki sposób, aby utrzymać początkowy kapitał nietknięty nawet przez kryzysy i wygenerować na jego podstawie nadwyżkę, nawet w minimalnej wielkości. Rozmyślania nad instrumentami rynku kapitałowego rozpoczynamy od zapoznania się z podstawowymi pojęciami. Najlepiej wykonać przykładową transakcję na giełdzie i na podstawie realnego konta u brokera poznawać nowe obszary. Wielu pośredników na swoich stronach internetowych krok po kroku przekazuje podstawową wiedzę. Możesz jako klient odezwać się do konsultanta, który podpowie najlepsze rozwiązania, wyśle nawet dodatkowe materiały edukacyjne, zapiszesz się bez problemu na profesjonalne seminaria. Widać wyrażenie, że rozpoczynanie swojej drogi inwestorskiej od solidnej edukacji popartej realnymi decyzjami jest najlepszym wyborem. Nie musisz posiadać też wielkiej ilości pieniędzy na samym początku. Kilka tysięcy złotych w zupełności wystarczy. Ustawiaj też stop lossa. Zastanów się po prostu ile możesz stracić na jednej transakcji. Nie pozwalaj sobie nigdy na naruszanie strategii. Ona ma na celu ochronę, nie ograniczenie zysków.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.