emisja obligacji

rentowność obligacji

Wniosek kredytowy

Posted by admin Maj - 30 - 2014 Skomentuj

Wniosek kredytowy to dokument, który składamy i tym samym informujemy bank, że chcemy być kredytobiorcami. Bank, jako kredytodawca musi taki wniosek rozpatrzyć oraz przystąpić do wykonywania etapów kredytowych. Tym samym taki wniosek rozpoczyna batalię o pieniądze. Jednak jeżeli jesteśmy wypłacalni, mamy stały dochody, a kwota kredytu nie jest za duża to nie musimy się o nic martwić. Gorzej, gdy taka kwota jest byt wysoka na nasze możliwości. Wtedy możemy spotkać się z pewnymi problemami, a w kwestii i wyniku czego nie otrzymamy danego kredytu. Wniosek jest istotny.

To tam zawarte są wszelkie wstępne informacje na temat kredytu. Każdy kto stara się o kredyt wypełnia taki wniosek. Wszystko jest rozpatrywane przez bank oraz bezpośredni przez taką instytucję analizowane. Mimo to musimy być wypłacalni oraz posiadać stałe finanse. Inaczej bank nie będzie ryzykował. To my mamy ryzykować. Bank będzie z nami współpracował tylko wtedy, gdy takie ryzyko jest ograniczone do minimum lub wcale nie istnieje.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.