emisja obligacji

rentowność obligacji

Wnioskowanie

Posted by admin Czerwiec - 12 - 2014 Skomentuj

21Wnioskowanie to pierwszy etap i starania klienta o kredyt w danym banku. Bierzemy wniosek, czyli wzór od banku i musimy go wypełnić. Pojawiają się problemy. Źle wypełniony wniosek może nam nie dać danego kredytu. Dobrze by było, gdybyśmy uwzględnili na co są nam potrzebne takie pieniądze oraz jaki to jest rodzaj kredytu. W takim wniosku także podajemy wszelkie nasze dane, dochody, miejsce pracy, zamieszkania oraz inne tego rodzaju informacje.

Bank tak na prawdę od tej chwili wie o nas bardzo dużo. Jednak nie może tego rozpowszechniać ani także tego nikomu udostępniać. Pokazywanie osobom niepowołanym danych osobowych jest karalne i niezgodne z prawem. Trzeba tego przestrzegać na każdym kroku. Dlatego warto wnioskować dobrze dany kredyt, który może być dla an przyznany dzięki takiemu dobremu wypełnieniu wniosku. Często jednak wypełniany jest on na miejscu w obecności doradcy bankowego. To zwiększa nasze szanse. Dobrze wypełniony wniosek to już duży sukces. Zbliża nas on do upragnionego kredytu i danej zapomogi.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.