emisja obligacji

rentowność obligacji

Współpraca

Posted by admin Sierpień - 22 - 2014 Skomentuj

Firmy, aby rozwijać swoją działalność współpracują z innymi przedsiębiorcami. Rzecz polega na tym, że podczas szkoleń debatują. Te rozmowy zawiązują znajomości np. z ważnymi osobistościami. Następuje swoista wymiana poglądów, co pogłębia kontakt. Współpracownicy podają swoje numery telefonów. Koleżeństwo pomaga, gdy czegoś potrzebujemy. Zwracamy się wtedy z prośbą lub zapytaniem.

Metodą łańcuszkową jeden drugiego poleca wśród znajomych, toteż zdobywają kolejne zlecenia. Badania wykazują, iż większość zamówień pochodzi z polecenia. Ostatnimi czasy znane są tzw. referencje. Wystawia je inwestor u którego wykonana była usługa. Dzięki temu podczas kolejnego zlecenia spółka ma szanse wykazania się doświadczeniem. Zarówno kupujący jak i sprzedający jest zadowolony z takiego rozwiązania Dochody z miesiąca na miesiąc rosną, a kontrahentów przybywa. Takim oto sposobem następuje wzrost gospodarczy. Zwiększa się ilość dóbr oraz usług.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.