emisja obligacji

rentowność obligacji

Znaczenie kosztów marketingowych w firmach

Posted by admin Luty - 25 - 2015 Skomentuj

Przy prowadzeniu każdej firmy niezwykle ważne jest prowadzenie zarówno spójnych jak też rozbudowanych działań marketingowych. Marketing jest szczególnie ważnym narzędziem w przypadku nowych firm. Nowa firma musi z jednej strony zbudować markę a z drugiej strony regularnie rozbudowywać rozpoznawalność na rynku.  Bardzo często koszty związane z marketingiem są niedoceniane przez osoby zakładające nowe firmy. W zakresie działań marketingowych bardzo ważne jest szukanie takich rozwiązań, które są nowatorskie i pozwalają na znacznie skuteczniejsze docieranie do klientów.

Korzystanie nawet na lokalnych rynkach jedynie z reklamy za pośrednictwem ulotek może być rozwiązaniem, które nie przyniesie oczekiwanych efektów.  Marketingowe działania są szczególnie ważne w coraz bardziej popularnych sklepach oraz firmach internetowych. Wynika to przede wszystkim ze znacznie większej konkurencji w sieci, co wymusza bardziej rozbudowane działania, które pozwalają na dotarcie do potencjalnych klientów i użytkowników Internetu.

 • Nasza strona

  Strona ta w całości poświęcona jest Giełdom Finansowym, jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o tym jakże interesującym zagadnieniu ekonomiczno, biznesowo, finansowym zostań naszym stałym bywalcem. Aby sprawnie poruszać się po stronie, skorzystaj z bocznego menu, wybierz odpowiadającą Ci kategorie spośród 6 dostępnych na stronie.
 • Głodni wiedzy ?

  Jesteś głodny wiedzy finansowej ? Trafiłeś we właściwe miejsce. Ekonomia to najprościej mówiąc nauka społeczna której zadaniem jest analiza oraz opis produkcji, dystrybucji oraz konsumpcję dóbr. Słowo o którym mowa, wywodzi się z języka greckiego i można je tłumaczyć na język polski jako prawo i reguła.
 • Kategorie w serwisie

  Druga z kategorii dostępnych na stronie to finanse czyli ogół procesów związanych z gromadzeniem, rozporządzaniem oraz wydawaniem pieniądza. Gromadzenie finansów może odbywać się postaci bezzwrotnej lub zwrotnej. Warto tutaj nadmienić, że finanse dzielimy na finanse publiczne, finanse gospodarstw domowych, finanse banków, finanse przedsiębiorstw czy finanse ubezpieczeń. Z kolei dochody zwrotne dzielimy na krajowe, oraz zagraniczne. Krajowe czyli kredyty banku centralne, bony skarbowe czy obligacje rządowe. Natomiast zagraniczne to emisje papierów wartościowych na rynkach zagranicznych oraz dochody międzypaństwowe.
 • Finanse

  Każdy z nas ma do czynienia z finansami w życiu codziennym, wydajemy przecież pieniądze oraz zarabiamy je czyli jesteśmy czynnymi uczestnikami. Trzecia kategoria na tej stronie poświęcona jest funduszom czyli formą wspólnego inwestowania polegającą na lokowaniu zbiorowym środków pieniężnych.